Přidej se k nám

Držíme vám místo!

Přidejte se do našeho týmu a budujte s námi SmartEmailing, oblíbený český nástroj pro automatizovanou e-mailovou a SMS komunikaci.
 
Nenašli jste pro sebe vhodnou volnou židli? Napište nám na kariera@smartemailing.cz a třeba přistavíme další.
Hledáme HR specialist(k)u, který zvládne podporovat, inspirovat a spojovat tým. Někoho se smyslem pro humor a schopností dotahovat věci do konce.. Jestli jsi to ty, napiš nám.:)

Interní tým: Marketing

Hledáme někoho, kdo doplní náš marketingový tým, vezme si na starost růst SmartEmailingu i na jiných trzích, bude se podílet na tvorbě a realizaci marketingové strategie a hravě si poradí s čímkoliv, co zrovna přijde.

Hledáme mediorní/ho kodéra/ku e-mailových šablon, který má zkušenosti s kódováním, PHP programováním a má povědomí o e-mail marketingu. Rádi bychom do týmu někoho, kdo je týmový hráč a má smysl pro zodpovědnost. Jsou tvoje odpovědi převážně ano? Ozvi se nám:)

Interní tým: Marketing

Hledáme nového social media specialist(k)u s vášní a zkušenostmi pro sociální sítě. Hledáme někoho, kdo je na sítích jako ryba ve vodě a navíc ovládá grafické programy. Povědomí o e-mail marketingu je pro nás třešničkou na dortu:)

 

Interní tým: Marketing

Neustále rosteme, máme spoustu nápadů, které nestíháme realizovat. Proto hledáme parťáka, co s námi bude na jedné lodi. Někoho, kdo zapadne do našeho marketingového týmu, bude kreativní, aktivní a ideálně bude mít zkušenosti s e-mail marketingem.

Interní tým: Vývoj

Hledáme frontendistu/frontendistku, který/á pomůže naší aplikaci být moderní a sexy. Odpovědně přistupuje k tomu, co slíbí a umí pracovat remote. Kvalita a čistota kódu má pro nás vždy přednost před polovičatým řešením. 

Pouštíme se do vývoje celého nového frontendu a potřebujeme s tím pomoct od úplného začátku.

Interní tým: Vývoj

Hledáme kolegu/kolegyni do vývoje pro řešení technických požadavků z naší zákaznické podpory, která zajišťuje přímou podporu našim uživatelům (tedy 2nd level support).

To je jen začátek, rádi ti dáme prostor vyrůst a posouvat se.

Interní tým: Vývoj

V klíčových aspektech naší aplikace nechceme být závislí na produktech třetích stran, píšeme svůj kód a jsme na něj pyšní. Přidáš se k nám?

Interní tým: Obchod

Máš obchodního ducha a rád/a se učíš nové věci? Dokážeš chytit příležitost za pačesy? Věnuješ každému setkání s klientem maximální pozornost? 

Máme spoustu nápadů a vytváříme skvělé věci, které chceme sdělit světu. K tomu potřebujeme seniornějšího parťáka, který si vezme na starost naše sociální sítě, blog i obsah interních newsletterů.

Protože chceme udělat naši aplikaci SmartEmailing pro zákazníky ještě víc sexy, hledáme šikovného frontenďáka nebo frontenďačku. Chceme ji prostě vyladit, co to půjde.

Interní tým: Agentura/Specialisté

Poptávek přibývá a stejně tak přibývá i služeb, které zajišťujeme. Pojď se k nám starat o velké klienty a jejich pohodový onboarding, rozšiřování služeb i jednorázové projekty. Budeš OWNER: tvůj projekt, tvoje plány, tvoje deadliny.

Interní tým: Agentura/Specialisté

Naučíme tě tvořit a spravovat automatizované scénáře, a budovat pokročilou marketingovou komunikaci, která má dopad na klientův byznys. Jsme jedničky v oboru a to stejné chceme i pro naše klienty.

Senior e-mail marketing a automatizační konzultant

Buď součástí success týmu, který řeší rozvoj e‑mail marketingu pro naše klienty. Tvou hlavní misí bude pomáhat klientům překonávat výzvy spojené s e-mailingem a aktivně pracovat na hledání individuálních řešení, která jim umožní plně využívat dostupná data.

Mediorní backend vývojař/ka

Hledáme kolegu/kolegyni do vývoje pro řešení technických požadavků z naší zákaznické podpory, která zajišťuje přímou podporu našim uživatelům (tedy 2nd level support).

To je jen začátek, rádi ti dáme prostor vyrůst a posouvat se.

Jaké jsou naše hodnoty?

Spolehlivost a odvaha

Platí to o naší aplikaci, ale taky o každém z nás. Navzájem se jeden o druhého můžeme opřít. Pojíme zkušenosti s chutí zkoušet neotřelé způsoby a novinky. Díky tomu se posouváme dál my i naši zákazníci.

Profesionalita s lidským přístupem

Ať jde o jakékoliv oddělení, všichni jsme profíci v oboru. Práci děláme srdcem a podle toho vypadá naše komunikace se zákazníky a okolním světem.

Svoboda

Jsme svobodná firma. To znamená, že známe své platy, svoje poslání ve firmě a pracujeme tak, abychom se stíhali věnovat svým rodinám, koníčkům nebo jakýmkoliv zálibám.

Inspirace

Nemáme jen e-mailingový nástroj, ale i platformu, která si klade za cíl klienty i celý trh edukovat a posouvat kupředu na stejnou úroveň s vyspělými zahraničními trhy.

Benefity

Čeká tě nadšený tým profíků, které práce baví. Stabilní místo v rostoucí společnosti. Dynamické pracovní prostředí otevřené pro nové myšlenky. Odpovídající finanční ohodnocení je samozřejmostí.

Firemní benefity:

Co se ve SmartEmailingu líbí nám

Denisa Vávrová

Denisa Vávrová

Success tým

Ve SmartEmailingu mě nejvíce baví tým lidí, díky kterému se neustále posouvám dál a každý den se učím něco nového. Asi poprvé můžu říct, že mě v práci baví každý den.

Ondra Vojtěch

DEV

“Na SmartEmailingu se mi líbí schopnost dosáhnout vysokých cílů a udržet si prostředí, které je přátelské, nekorporátní, vstřícné, upřímné a motivující. Týmový duch a odhodlání jsou každodenní inspirací a čas strávený ve Smartu je pro mě splněným snem.”

Petra Klimková

Petra Klimková

Zákaznická péče

“SmartEmailing mi dává možnost pracovat ve skvělém kolektivu. Jsme lidé, kteří mají zájem posouvat dál nejen firmu jako takovou, ale i své klienty. A v neposlední řadě i sami sebe.”

Přidej se k nám ještě dnes

Hana Válková

Hanka Válková

HR